Navigovať do servisuPrešov - Ľubotice, Cintorínska 1/ATelefón+421 51 749 53 03, +421 917 586 777, +421 919 212 515 E-mailesicar@esicar.eu Otváracia dobaPo - Pia: 8.00 - 16.30 h.

Od 29. 7. do 9. 8. 2024 DOVOLENKA

Diagnostika brzdových systémov (ABS/ASR, ESP®)

Diagnostika brzdových systémov (ABS/ASR, ESP®)

Bosch je jedným z predných svetových vývojárov a výrobcov elektronických systémov v automobilovom priemysle. Odbornosť je priamou výhodou autoservisov siete Bosch Car Service, kde sa môžete spoľahnúť na našich školených špecialistov, ktorí vykonajú profesionálnu údržbu a prípadne opravu elektronických bezpečnostných systémov vo vašom vozidle.

  • Diagnostické dáta pre všetky bezpečnostné systémy a typy vozidiel
  • Kompletný rad štandardných produktov s kvalitou prvovýbavy
  • Najmodernejšie testovacie vybavenie pre dokonalú údržbu a opravu

Kontaktujte nás

Expertné znalosti inteligentných bezpečnostných systémov

Profesionáli v autoservisoch siete Bosch Car Service vedia všetko o bezpečnostných systémoch. Disponujú potrebnými odbornými znalosťami a takisto nevyhnutným testovacím vybavením. Sú plne vybavení, aby zaistili riadnu údržbu bezpečnostných systémov vo vašom vozidle a vykonali príslušnú opravu – ABS, ASR nebo ESP®.

Systematická bezpečnosť

Spoločnosť Bosch vždy hrala dôležitú úlohu vo vývoji bezpečnostných systémov vozidiel – nie až od vynálezu elektronického stabilizačného systému (ESP®) v roku 1995. Ďalší dôvod, prečo čoraz viac výrobcov automobilov dôveruje kvalitným výrobkom značky Bosch. Je viac alebo menej samozrejmé, že autoservisy siete Bosch Car Service majú vždy k dispozícii celú škálu brzdových produktov v kvalite pre prvovýbavu. Okrem toho máme takisto stály prístup k dátam potrebným na údržbu bezpečnostných systémov, takže sme schopní zaistiť profesionálnu diagnostiku a spoľahlivé odstraňovanie nedostatkov.

ABS, ASR a ESP® – a čokoľvek iné, čím môže byť vaše auto vybavené

Tu je uvedený stručný prehľad najdôležitejších bezpečnostných systémov a možnosť obrátiť sa priamo na expertov v Bosch Car Service, pokiaľ máte nejaké problémy.

Electronic Stability Program (ESP®)
ESP zabráni šmyku, keď sa vozidlo vymkne kontrole, napríklad v zákrutách pri vysokej rýchlosti. Je to vďaka pôsobeniu na brzdu alebo na systém riadenia motora pre zastavenie nekontrolovateľného šmyku.

Traction control system (TCS) (Systém kontroly trakcie)
TCS reguluje hnací moment pri rozjazdu alebo akcelerácii. Zaručená je nielen stabilita, ale aj ovládateľnosť.

Antilock braking system (ABS) (Protiblokovací brzdový systém)
Ak sa kolesá zablokujú v dôsledku prudkého brzdenia, nebude vozidlo ovládateľné. Technológia ABS automaticky znižuje tlak v brzdovom systéme tak, že sa jednotlivé kolesá nezastavujú a zostávajú pod kontrolou.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.