Navigovať do servisuPrešov - Ľubotice, Cintorínska 1/ATelefón+421 51 749 53 03, +421 917 586 777, +421 919 212 515 E-mailesicar@esicar.eu Otváracia dobaPo - Pia: 8.00 - 16.30 h.

Od 29. 7. do 9. 8. 2024 DOVOLENKA

Servis nezávislého kúrenia

Servis nezávislého kúrenia

Zabezpečujeme servis nezávislých kúrení Webasto a Eberspächer v osobných a úžitkových autách. Výhoda skiel bez námrazy, úspora paliva pri predhriatom motore, príjemné teplo v aute od začiatku aj v najtuhších mrazoch...

  • Väčšia bezpečnosť a maximálny jazdný komfort
  • Špeciálne servisné dovybavovacie zariadenie
  • Kompletné balíčky od renomovaných výrobcov

Kontaktujte nás

Servis nezávislého kúrenia

Ideálne vybavenie pre všetky ročné obdobia

Prídavné nezávislé kúrenie a klimatizačné systémy nie sú stále ešte v základnom vybavení automobilov. Ale pokiaľ to sami nechcete robiť, môže to za vás urobiť Bosch Car Service. Tak si môžete nielen vychutnať pridaný jazdný komfort, ale aj zvýšiť dlhodobú hodnotu vášho vozidla. Či už jazdíte s kompaktným, strednou triedou alebo prvotriednym vozidlom – naši experti vždy majú tú správnu odpoveď a disponujú potrebným servisným vybavením a zariadením. A okrem rôznych nenáročných doplnkov môžeme takisto ponúknuť balíčky plné najvyššej kvality od renomovaných výrobcov, ako sú Webasto alebo Eberspächer.

Dokonalá teplota hneď spočiatku

Jeseň a zima sú neobľúbenými obdobiami nielen u chodcov. Vodiči automobilov musia takisto riešiť rad situácií vyplývajúcich z nepriaznivých poveternostných podmienok: Zamrznuté okná, zlá viditeľnosť a nepríjemne nízke teploty v ranných hodinách. Vďaka nezávislému kúreniu si môžete ihneď po nasadnutí do vozidla užiť teplo, okná bez námrazy a vyššiu bezpečnosť. Prídavné nezávislé kúrenie možno využívať v okamihu, kedy teplota klesne pod 10 °C, inými slovami od septembra do mája. A po zvyšok roka poskytuje napríklad prídavnú ventiláciu zabraňujúcu rastu teploty v priestore pre cestujúcich za teplého počasia.

Výhody jedným pohľadom:

  • Vozidlo je už zahriaté, keď doň vstupujete
  • Menšie zaťaženie motora a znížená spotreba paliva
  • Jasný výhľad – nie je nutné škrabať námrazu zo skiel

Vychutnajte si zmenu klímy

Existuje veľa dobrých dôvodov pre dovybavenie klimatizačným systémom: Pre vás osobne, pre vaše pohodlie a pre vašu bezpečnosť. V lete si môžete vychutnať ideálne podmienky medzi 23 až 27 °C a relatívnu vlhkosť 35 až 65 %. So stálym prísunom čerstvého vzduchu je takéto riadenie bezpečnejšie, pretože pomáha podporovať koncentráciu a ukončí zahmlievanie skiel. Systém klimatizácie navyše filtruje nepríjemný zápach, peľ a ďalšie nečistoty zo vzduchu tak, aby ste vždy došli do cieľa bez problémov a bez potenia – bez ohľadu na počasie.

Výhody jedným pohľadom:

  • Filtre zamedzia prístupu peľov a znečisťujúcich látok zo vzduchu
  • Automatické nastavenie ideálnej klímy v priestore pre cestujúcich
  • Prívod čerstvého vzduchu posilní koncentráciu na vedenie vozidla
Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Chceli by ste vedieť? Klimatizačné systémy v automobiloch strácajú za rok až 8 % chladiva. Existuje aj obmedzenie životnosti najdôležitejších dielov, ako je napríklad vysúšač. Ten je zodpovedný za odstránenie vlhkosti z cirkulujúceho chladiva a za zníženie mechanického opotrebenia. Je vhodné nechať si skontrolovať a vyčistiť systém klimatizácie v pravidelných intervaloch, aby sa zabránilo poškodeniu a nepríjemnému zápachu.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.